Koło Łowieckie "LEŚNIK" w Kłodawie

DLA CZŁONKÓW

Wpisz hasło dostępu do strony:


CZŁONKOWIE KOŁA:

  1. BACHMIŃSKI ZBIGNIEW
  2. CIMANDER ROBERT
  3. DĄBROWSKI WIESŁAW
  4. GRACZYK WOJCIECH
  5. HLEBIK MIROSŁAW
  6. JAKUBIK PIOTR
  7. JANKOWSKI MAREK
  8. KALLIO REIJO
  9. KOŚCIELNIAK ANDRZEJ
  10. KUROWIAK MIROSŁAW
  11. KUROWIAK ROBERT
  12. KRZYŻOSTANIAK JANUSZ

13. KUŹMIŃSKI CEZARY
14. LEWANDOWSKI MAREK
15. LISEK BŁAŻEJ
16. LUDIAN MAREK
17. MACIANTOWICZ TOMASZ
18. MARCINIAK WITOLD
19. MARKOWSKI DAWID
20. MASIUK JACEK
21. MATCZAK MARIAN
22. MICHALSKI MIROSŁAW
23. POPOWSKI DANIEL
24. PYTEL JÓZEF

25. RAJKOWSKI MACIEJ
26. ROMANISZYN ROMAN
27. ROMECKI ANDRZEJ
28. RYPUŁA SYLWESTER
29. SAFAREWICZ BRONISŁAW
30. SKRZYPCZAK MARCIN
31. SZYSZKO TADEUSZ
32. TRAWIŃSKI ADAM
33. TRAWIŃSKI KRZYSZTOF
34. ZYGMUNT HUBERT
35. ZYGMUNT MARCIN


STAŻYŚCI KOŁA:

  1. KOWNACKI RADOSŁAW
  2. LEANDOWSKI JAROSŁAW
  3. AMBROŻY MICHAL
  4. KRZEMIŃSKI GRZEGORZ
  5. KUŹMIŃSKI PATRYK

ODZNACZENI:

Złom: Złoty Medal Zasługi Łowieckiej: Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej: Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej:
Kol. Jan Świderski Kol. Jan Świderski Ś.P. Kol. Jan Stępień
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Krzysztof Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Alfons Dmochowski
Kol. Gerhard Maciantowicz
Kol. Jerzy Lisek
Ś.P.Kol. Henryk Nadolny
Ś.P.Kol. Jan Masiuk
Kol. Józef Szołdrowski
Ś.P. Kol. Jan Stepień
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Krzysztof Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Hubert Zygmunt
Kol. Tadeusz Szyszko
Kol. Marek Jankowski
Medal św. Huberta: Zasłużony dla Gorzowskiego Okregu Łowieckiego: Medal za Zasługi w Rozwoju Wielkopolskiego Łowiectwa:
Kol. Jan Świderski Kol. Jan Świderski
Kol. Marek Jankowski
Kol. Tadeusz Szyszko
Kol. Zbigniew Trawiński



ODESZLI DO "KRAINY WIECZNYCH ŁOWOW":

Kol. Jan Białowiąs
Kol. Artur Pawłowski
Kol. Witold Bławat
Kol. Janusz Konieczny
Kol. Władysław Klabach
Kol. Marian Zygmunt
Kol. Genowefa Grądzka-Hałata
Kol. Stanisław Żołędziejewski
Kol. Mirosław Żołędziejewski
Kol. Zygmunt Mackiewicz
Kol. Józef Dzikowicz
Kol. Tadeusz Foltyn
Kol. Henryk Plichta
Kol. Edmund Wolak
Kol. Jerzy Szalbierz
Kol. Edmund Krzysztof
Kol. Władysław Oszust
Kol. Jan Pikuła
Kol. Józef Świderski
Kol. Henryk Nadolny
Kol. Leon Szymkowiak
Kol. Henryk Kowalak
Kol. Jan Masiuk
Kol. Kazimierz Graczyk
Kol. Aleksander Gościński
Kol. Jan Stępień
Kol. Stanisław Kapusta
Kol. Józef Graczyk
Kol. Kazimierz Walewacz
Kol. Mieczysław Łygo
Kol. Bogusław Rutkowski
Kol.Jerzy Lisek
Kol. Zbigniew Trawiński
Kol. Jan Świderski
Kol. Marian Oszust
Kol. Alfons Dmochowski